BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 27.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 25.05.2024
Cumartesi
10:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN SAKARYA SPOR 2018

3-3
İSKENDERUN KAYRA SPOR

(H) MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U11 25.05.2024
Cumartesi
12:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN SEFA SPOR

1-9
DÖRTYOL 2022 FUTBOL KULÜBÜ

(H) MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA VİPARK GENÇLİK VE SPOR

3-4
MESA SPOR

(H) MUSAB TALHA TATAR
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA DÖRTYOL BELEDİYE SPOR

-
TATİL EDİLDİ
İSKENDERUN POYRAZ GENÇLİK VE SPOR

(H) NAZIM HİKMET ATTAROĞLU
U11 25.05.2024
Cumartesi
18:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

1-3
İSKENDERUN 6 ŞUBAT SPOR

(H) AHMET BAKİ TÜRKYILMAZ
U11 25.05.2024
Cumartesi
10:00
KARAAĞAÇ ARSUZ İLK ADIM SPOR

-
ARSUZ KARAAĞAÇ GÜCÜ SPOR

(H) ALİ YILDIRIM
U11 25.05.2024
Cumartesi
12:00
KARAAĞAÇ KARAAĞAÇ EFSANE SPOR

3-0
ARSUZ ULUÇINAR GENÇLİK VE SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) MUHAMMET YALÇIN ÖZDEMİR
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:00
KARAAĞAÇ ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ARSUZ GÖZCÜLER SPOR

(H) MUHAMMET YALÇIN ÖZDEMİR
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:00
KARAAĞAÇ ARSUZ ALTIN GENÇLİK VE SPOR

0-1
KARAAĞAÇ SPOR

(H) MUHAMMET YALÇIN ÖZDEMİR
U11 25.05.2024
Cumartesi
10:00
SÜMERLER SAHASI HATAY SPOR

16-0
ALTINÇAY GENÇLİK VE SPOR

(H) ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
11:15
SÜMERLER SAHASI ANTAKYA GÜCÜ SPOR

-
SAMANDAĞ SPOR

(H) ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
12:30
SÜMERLER SAHASI SABA SPOR

-
HATAY GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
13:45
SÜMERLER SAHASI HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

-
HATAY KIVILCIM SPOR

(H) ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
15:00
SÜMERLER SAHASI HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR

3-0
YAYLADAĞI SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) ECEM DOKUYUCU
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:15
SÜMERLER SAHASI MEYDAN SPOR

2-3
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

(H) ECEM DOKUYUCU
U11 25.05.2024
Cumartesi
17:30
SÜMERLER SAHASI SÜMER SPOR

1-4
HATAY SARAY SPOR

(H) NİHAT CAN HAYBA
U11 25.05.2024
Cumartesi
18:45
SÜMERLER SAHASI İNCE GENÇLİK VE SPOR

1-1
DEFNE SÜMERLER SARIBAHÇE

(H) NİHAT CAN HAYBA
VETERAN 26.05.2024
Pazar
13:30
ANTAKYA ANTAKYA VETERANLAR +50

-
İSKENDERUN VETERANLAR

(H) ÖMER YÜZER
(Y) LORA ÇOBANOĞLU
(Y) BERKAN ÖRDEK
VETERAN 26.05.2024
Pazar
15:15
ANTAKYA SAMANDAĞ VETERANLAR

5-1
KÖRFEZ D. VETERANLAR

(H) MUSTAFA HAFIZ
(Y) RÜMEYSA URHAN
(Y) FURKAN YÜKSEL
VETERAN 26.05.2024
Pazar
17:00
ANTAKYA İSKENDERUN VETERANLAR

-
HATAY GÜNEYLER

(H) ALİ EMİR YOLCU
(Y) MEHMET ZEKAT YILMAZ
(Y) İSMAİL ALDANMAZ
U12 26.05.2024
Pazar
10:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA BEKBELE GENÇLİK VE SPOR

4-4
MESA SPOR

(H) MUSAB TALHA TATAR
U12 26.05.2024
Pazar
12:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA DÖRTYOL BELEDİYE SPOR

-
OYNANMADI
KIRIKHAN BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

(H) SABİT EMİR YÜCEL
U12 26.05.2024
Pazar
14:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA ERZİN BELEDİYE İSOS SPOR

1-1
İSKENDERUN KAYRA SPOR

(H) SABİT EMİR YÜCEL
U12 26.05.2024
Pazar
16:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA VİPARK GENÇLİK VE SPOR

3-1
KARAAĞAÇ EFSANE SPOR

(H) SABİT EMİR YÜCEL
U12 26.05.2024
Pazar
18:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN 6 ŞUBAT SPOR

5-2
İSKENDERUN SEFA SPOR

(H) ALİ YAHYA TÖRER
U12 26.05.2024
Pazar
10:00
KARAAĞAÇ ARSUZ KARAAĞAÇ GÜCÜ SPOR

5-0
ARSUZ İLK ADIM SPOR

(H) MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U12 26.05.2024
Pazar
12:00
KARAAĞAÇ ARSUZ GÖZCÜLER SPOR

1-1
ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

(H) MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U12 26.05.2024
Pazar
14:00
KARAAĞAÇ KARAAĞAÇ SPOR

0-11
ARSUZ ALTIN GENÇLİK VE SPOR

(H) SEFA COŞKUN
U12 26.05.2024
Pazar
16:00
KARAAĞAÇ ARSUZ ULUÇINAR GENÇLİK VE SPOR

1-5
İSKENDERUN POYRAZ GENÇLİK VE SPOR

(H) SEFA COŞKUN
U12 26.05.2024
Pazar
10:00
SÜMERLER SAHASI ASİ LİVA SPOR

0-8
SÜMER SPOR

(H) BARIŞ ATEŞ
U12 26.05.2024
Pazar
11:15
SÜMERLER SAHASI HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

7-2
HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR

(H) BERAT KARA
U12 26.05.2024
Pazar
12:30
SÜMERLER SAHASI SABA SPOR

-
OYNANMADI
ANTAKYA GÜCÜ SPOR

(H) BERAT KARA
U12 26.05.2024
Pazar
13:45
SÜMERLER SAHASI KIRIKHAN BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

0-7
HATAY SPOR

(H) BERAT KARA
U12 26.05.2024
Pazar
15:00
SÜMERLER SAHASI KUZEYTEPE GENÇLİK VE SPOR

7-3
ALTINÇAY GENÇLİK VE SPOR

(H) İSMAİL GÜNGÖR
U12 26.05.2024
Pazar
16:15
SÜMERLER SAHASI HATAY SARAY SPOR

2-2
MEYDAN SPOR

(H) İSMAİL GÜNGÖR
U12 26.05.2024
Pazar
17:30
SÜMERLER SAHASI HATAY KIVILCIM SPOR

0-8
HATAY KARADENİZ FIRTINASI SPOR

(H) SERDEM ŞIK
U12 26.05.2024
Pazar
18:45
SÜMERLER SAHASI MERMERAY EFSANE SPOR

1-7
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

(H) SERDEM ŞIK
U11 31.05.2024
Cuma
16:30
SÜMERLER SAHASI HATAY KIVILCIM SPOR

-
SÜMER SPOR

(H) MİYASE ŞEVVAL ŞERİFOĞLU
U12 31.05.2024
Cuma
18:00
SÜMERLER SAHASI EKİNCİ SPOR

-
HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

(H) FURKAN YÜKSEL
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 25.05.2024
Cumartesi
10:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN SAKARYA SPOR 2018

3-3
İSKENDERUN KAYRA SPOR

(H) MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U11 25.05.2024
Cumartesi
12:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN SEFA SPOR

1-9
DÖRTYOL 2022 FUTBOL KULÜBÜ

(H) MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA VİPARK GENÇLİK VE SPOR

3-4
MESA SPOR

(H) MUSAB TALHA TATAR
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA DÖRTYOL BELEDİYE SPOR

-
TATİL EDİLDİ
İSKENDERUN POYRAZ GENÇLİK VE SPOR

(H) NAZIM HİKMET ATTAROĞLU
U11 25.05.2024
Cumartesi
18:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

1-3
İSKENDERUN 6 ŞUBAT SPOR

(H) AHMET BAKİ TÜRKYILMAZ
U11 25.05.2024
Cumartesi
10:00
KARAAĞAÇ ARSUZ İLK ADIM SPOR

-
ARSUZ KARAAĞAÇ GÜCÜ SPOR

(H) ALİ YILDIRIM
U11 25.05.2024
Cumartesi
12:00
KARAAĞAÇ KARAAĞAÇ EFSANE SPOR

3-0
ARSUZ ULUÇINAR GENÇLİK VE SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) MUHAMMET YALÇIN ÖZDEMİR
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:00
KARAAĞAÇ ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ARSUZ GÖZCÜLER SPOR

(H) MUHAMMET YALÇIN ÖZDEMİR
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:00
KARAAĞAÇ ARSUZ ALTIN GENÇLİK VE SPOR

0-1
KARAAĞAÇ SPOR

(H) MUHAMMET YALÇIN ÖZDEMİR
U11 25.05.2024
Cumartesi
10:00
SÜMERLER SAHASI HATAY SPOR

16-0
ALTINÇAY GENÇLİK VE SPOR

(H) ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
11:15
SÜMERLER SAHASI ANTAKYA GÜCÜ SPOR

-
SAMANDAĞ SPOR

(H) ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
12:30
SÜMERLER SAHASI SABA SPOR

-
HATAY GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
13:45
SÜMERLER SAHASI HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

-
HATAY KIVILCIM SPOR

(H) ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
15:00
SÜMERLER SAHASI HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR

3-0
YAYLADAĞI SPOR

Bu Maça Gitmedi

(H) ECEM DOKUYUCU
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:15
SÜMERLER SAHASI MEYDAN SPOR

2-3
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

(H) ECEM DOKUYUCU
U11 25.05.2024
Cumartesi
17:30
SÜMERLER SAHASI SÜMER SPOR

1-4
HATAY SARAY SPOR

(H) NİHAT CAN HAYBA
U11 25.05.2024
Cumartesi
18:45
SÜMERLER SAHASI İNCE GENÇLİK VE SPOR

1-1
DEFNE SÜMERLER SARIBAHÇE

(H) NİHAT CAN HAYBA
VETERAN 26.05.2024
Pazar
13:30
ANTAKYA ANTAKYA VETERANLAR +50

-
İSKENDERUN VETERANLAR

(H) ÖMER YÜZER
(Y) LORA ÇOBANOĞLU
(Y) BERKAN ÖRDEK
VETERAN 26.05.2024
Pazar
15:15
ANTAKYA SAMANDAĞ VETERANLAR

5-1
KÖRFEZ D. VETERANLAR

(H) MUSTAFA HAFIZ
(Y) RÜMEYSA URHAN
(Y) FURKAN YÜKSEL
VETERAN 26.05.2024
Pazar
17:00
ANTAKYA İSKENDERUN VETERANLAR

-
HATAY GÜNEYLER

(H) ALİ EMİR YOLCU
(Y) MEHMET ZEKAT YILMAZ
(Y) İSMAİL ALDANMAZ
U12 26.05.2024
Pazar
10:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA BEKBELE GENÇLİK VE SPOR

4-4
MESA SPOR

(H) MUSAB TALHA TATAR
U12 26.05.2024
Pazar
12:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA DÖRTYOL BELEDİYE SPOR

-
OYNANMADI
KIRIKHAN BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

(H) SABİT EMİR YÜCEL
U12 26.05.2024
Pazar
14:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA ERZİN BELEDİYE İSOS SPOR

1-1
İSKENDERUN KAYRA SPOR

(H) SABİT EMİR YÜCEL
U12 26.05.2024
Pazar
16:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA VİPARK GENÇLİK VE SPOR

3-1
KARAAĞAÇ EFSANE SPOR

(H) SABİT EMİR YÜCEL
U12 26.05.2024
Pazar
18:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN 6 ŞUBAT SPOR

5-2
İSKENDERUN SEFA SPOR

(H) ALİ YAHYA TÖRER
U12 26.05.2024
Pazar
10:00
KARAAĞAÇ ARSUZ KARAAĞAÇ GÜCÜ SPOR

5-0
ARSUZ İLK ADIM SPOR

(H) MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U12 26.05.2024
Pazar
12:00
KARAAĞAÇ ARSUZ GÖZCÜLER SPOR

1-1
ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

(H) MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U12 26.05.2024
Pazar
14:00
KARAAĞAÇ KARAAĞAÇ SPOR

0-11
ARSUZ ALTIN GENÇLİK VE SPOR

(H) SEFA COŞKUN
U12 26.05.2024
Pazar
16:00
KARAAĞAÇ ARSUZ ULUÇINAR GENÇLİK VE SPOR

1-5
İSKENDERUN POYRAZ GENÇLİK VE SPOR

(H) SEFA COŞKUN
U12 26.05.2024
Pazar
10:00
SÜMERLER SAHASI ASİ LİVA SPOR

0-8
SÜMER SPOR

(H) BARIŞ ATEŞ
U12 26.05.2024
Pazar
11:15
SÜMERLER SAHASI HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

7-2
HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR

(H) BERAT KARA
U12 26.05.2024
Pazar
12:30
SÜMERLER SAHASI SABA SPOR

-
OYNANMADI
ANTAKYA GÜCÜ SPOR

(H) BERAT KARA
U12 26.05.2024
Pazar
13:45
SÜMERLER SAHASI KIRIKHAN BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

0-7
HATAY SPOR

(H) BERAT KARA
U12 26.05.2024
Pazar
15:00
SÜMERLER SAHASI KUZEYTEPE GENÇLİK VE SPOR

7-3
ALTINÇAY GENÇLİK VE SPOR

(H) İSMAİL GÜNGÖR
U12 26.05.2024
Pazar
16:15
SÜMERLER SAHASI HATAY SARAY SPOR

2-2
MEYDAN SPOR

(H) İSMAİL GÜNGÖR
U12 26.05.2024
Pazar
17:30
SÜMERLER SAHASI HATAY KIVILCIM SPOR

0-8
HATAY KARADENİZ FIRTINASI SPOR

(H) SERDEM ŞIK
U12 26.05.2024
Pazar
18:45
SÜMERLER SAHASI MERMERAY EFSANE SPOR

1-7
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

(H) SERDEM ŞIK
U11 31.05.2024
Cuma
16:30
SÜMERLER SAHASI HATAY KIVILCIM SPOR

-
SÜMER SPOR

(H) MİYASE ŞEVVAL ŞERİFOĞLU
U12 31.05.2024
Cuma
18:00
SÜMERLER SAHASI EKİNCİ SPOR

-
HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

(H) FURKAN YÜKSEL
VETERAN LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VETERAN 26.05.2024
Pazar
13:30
ANTAKYA ANTAKYA VETERANLAR +50

-
İSKENDERUN VETERANLAR

ÖMER YÜZER
LORA ÇOBANOĞLU
BERKAN ÖRDEK
VETERAN 26.05.2024
Pazar
15:15
ANTAKYA SAMANDAĞ VETERANLAR

5-1
KÖRFEZ D. VETERANLAR

MUSTAFA HAFIZ
RÜMEYSA URHAN
FURKAN YÜKSEL
VETERAN 26.05.2024
Pazar
17:00
ANTAKYA İSKENDERUN VETERANLAR

-
HATAY GÜNEYLER

ALİ EMİR YOLCU
MEHMET ZEKAT YILMAZ
İSMAİL ALDANMAZ
U12 LİGİ - 27.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 26.05.2024
Pazar
10:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA BEKBELE GENÇLİK VE SPOR

4-4
MESA SPOR

MUSAB TALHA TATAR
U12 26.05.2024
Pazar
12:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA DÖRTYOL BELEDİYE SPOR

-
OYNANMADI
KIRIKHAN BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

SABİT EMİR YÜCEL
U12 26.05.2024
Pazar
14:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA ERZİN BELEDİYE İSOS SPOR

1-1
İSKENDERUN KAYRA SPOR

SABİT EMİR YÜCEL
U12 26.05.2024
Pazar
16:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA VİPARK GENÇLİK VE SPOR

3-1
KARAAĞAÇ EFSANE SPOR

SABİT EMİR YÜCEL
U12 26.05.2024
Pazar
18:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN 6 ŞUBAT SPOR

5-2
İSKENDERUN SEFA SPOR

ALİ YAHYA TÖRER
U12 26.05.2024
Pazar
10:00
KARAAĞAÇ ARSUZ KARAAĞAÇ GÜCÜ SPOR

5-0
ARSUZ İLK ADIM SPOR

MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U12 26.05.2024
Pazar
12:00
KARAAĞAÇ ARSUZ GÖZCÜLER SPOR

1-1
ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U12 26.05.2024
Pazar
14:00
KARAAĞAÇ KARAAĞAÇ SPOR

0-11
ARSUZ ALTIN GENÇLİK VE SPOR

SEFA COŞKUN
U12 26.05.2024
Pazar
16:00
KARAAĞAÇ ARSUZ ULUÇINAR GENÇLİK VE SPOR

1-5
İSKENDERUN POYRAZ GENÇLİK VE SPOR

SEFA COŞKUN
U12 26.05.2024
Pazar
10:00
SÜMERLER SAHASI ASİ LİVA SPOR

0-8
SÜMER SPOR

BARIŞ ATEŞ
U12 26.05.2024
Pazar
11:15
SÜMERLER SAHASI HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

7-2
HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR

BERAT KARA
U12 26.05.2024
Pazar
12:30
SÜMERLER SAHASI SABA SPOR

-
OYNANMADI
ANTAKYA GÜCÜ SPOR

BERAT KARA
U12 26.05.2024
Pazar
13:45
SÜMERLER SAHASI KIRIKHAN BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

0-7
HATAY SPOR

BERAT KARA
U12 26.05.2024
Pazar
15:00
SÜMERLER SAHASI KUZEYTEPE GENÇLİK VE SPOR

7-3
ALTINÇAY GENÇLİK VE SPOR

İSMAİL GÜNGÖR
U12 26.05.2024
Pazar
16:15
SÜMERLER SAHASI HATAY SARAY SPOR

2-2
MEYDAN SPOR

İSMAİL GÜNGÖR
U12 26.05.2024
Pazar
17:30
SÜMERLER SAHASI HATAY KIVILCIM SPOR

0-8
HATAY KARADENİZ FIRTINASI SPOR

SERDEM ŞIK
U12 26.05.2024
Pazar
18:45
SÜMERLER SAHASI MERMERAY EFSANE SPOR

1-7
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

SERDEM ŞIK
U12 31.05.2024
Cuma
18:00
SÜMERLER SAHASI EKİNCİ SPOR

-
HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

FURKAN YÜKSEL
U11 LİGİ - 27.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 25.05.2024
Cumartesi
10:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN SAKARYA SPOR 2018

3-3
İSKENDERUN KAYRA SPOR

MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U11 25.05.2024
Cumartesi
12:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN SEFA SPOR

1-9
DÖRTYOL 2022 FUTBOL KULÜBÜ

MUHAMMET BESTAMİ MARAŞLI
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA VİPARK GENÇLİK VE SPOR

3-4
MESA SPOR

MUSAB TALHA TATAR
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA DÖRTYOL BELEDİYE SPOR

-
TATİL EDİLDİ
İSKENDERUN POYRAZ GENÇLİK VE SPOR

NAZIM HİKMET ATTAROĞLU
U11 25.05.2024
Cumartesi
18:00
İSKENDERUN DIŞ SAHA İSKENDERUN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

1-3
İSKENDERUN 6 ŞUBAT SPOR

AHMET BAKİ TÜRKYILMAZ
U11 25.05.2024
Cumartesi
10:00
KARAAĞAÇ ARSUZ İLK ADIM SPOR

-
ARSUZ KARAAĞAÇ GÜCÜ SPOR

ALİ YILDIRIM
U11 25.05.2024
Cumartesi
12:00
KARAAĞAÇ KARAAĞAÇ EFSANE SPOR

3-0
ARSUZ ULUÇINAR GENÇLİK VE SPOR

Bu Maça Gitmedi

MUHAMMET YALÇIN ÖZDEMİR
U11 25.05.2024
Cumartesi
14:00
KARAAĞAÇ ARSUZ KÖRFEZ GÜCÜ SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ARSUZ GÖZCÜLER SPOR

MUHAMMET YALÇIN ÖZDEMİR
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:00
KARAAĞAÇ ARSUZ ALTIN GENÇLİK VE SPOR

0-1
KARAAĞAÇ SPOR

MUHAMMET YALÇIN ÖZDEMİR
U11 25.05.2024
Cumartesi
10:00
SÜMERLER SAHASI HATAY SPOR

16-0
ALTINÇAY GENÇLİK VE SPOR

ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
11:15
SÜMERLER SAHASI ANTAKYA GÜCÜ SPOR

-
SAMANDAĞ SPOR

ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
12:30
SÜMERLER SAHASI SABA SPOR

-
HATAY GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
13:45
SÜMERLER SAHASI HATAY 1939 FUTBOL KULÜBÜ

-
HATAY KIVILCIM SPOR

ADEM YERAL
U11 25.05.2024
Cumartesi
15:00
SÜMERLER SAHASI HATAY 1967 GENÇLİK VE SPOR

3-0
YAYLADAĞI SPOR

Bu Maça Gitmedi

ECEM DOKUYUCU
U11 25.05.2024
Cumartesi
16:15
SÜMERLER SAHASI MEYDAN SPOR

2-3
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

ECEM DOKUYUCU
U11 25.05.2024
Cumartesi
17:30
SÜMERLER SAHASI SÜMER SPOR

1-4
HATAY SARAY SPOR

NİHAT CAN HAYBA
U11 25.05.2024
Cumartesi
18:45
SÜMERLER SAHASI İNCE GENÇLİK VE SPOR

1-1
DEFNE SÜMERLER SARIBAHÇE

NİHAT CAN HAYBA
U11 31.05.2024
Cuma
16:30
SÜMERLER SAHASI HATAY KIVILCIM SPOR

-
SÜMER SPOR

MİYASE ŞEVVAL ŞERİFOĞLU